CieKawa cafe odczarowuje blokowisko

CieKawa cafe odczarowuje blokowisko 5.00/5 (100.00%) 1 głos[ów]

ciekawa cafe

ciekawa cafe

CieKawa Cafe w Warszawie – przy ulicy Powstańców Śląskich 80d już od roku rozświetla bury krajobraz bemowskiego blokowiska. Ta pełna kolorów i smaków kawiarnia to strzał w dziesiątkę. Można tu napić się kawy, zjeść obiad lub przekąski w rozsądnej cenie, mają też najlepsze w okolicy ciasto marchewkowe – jest pyszne i pieczone na miejscu. Oprócz pokaźnej kolekcji herbat, znajdziecie tu książki, gry planszowe i masę kolorowych poduszek, które tworzą bardzo przytulny klimat. Kawiarnia jest też przyjazna dla rodziców z dziećmi – jest tu spora sala zabaw, w której obowiązuje strefa bez butów – dzięki temu nawet najmniejsze dzieciaki mogą turlać się bezpiecznie po kolorowej wykładzinie, do dyspozycji mają książeczki, malowanki i masę zabawek.

 

kolekcja herbat

kolekcja herbat

 

Przed CieKawą Cafe kolorami czarują leżaki ustawione na trawie i ogrodzone żółtym, zabawnym płotkiem, można się na nich wyciągnąć i poopalać – co uczynię tuż po napisaniu tego artykułu.

Teraz jem tort bezowy z porzeczkami i domową bitą śmietaną – jestem zachwycona.

tort bezowy

tort bezowy

Kawiarnia dysponuje też Wi-Fi, więc można wpaść w ciągu dnia i trochę popracować.

Zadziwia mnie ilość osób odwiedzających tę knajpę, wydawało mi się, że kawiarnia z dale od centrum, w sercu blokowiska skazana jest na porażkę – na szczęście jest zupełnie odwrotnie. CieKawa Cafe jest odwiedzana tłumnie.

ciasto marchewkowe

ciasto marchewkowe

Z głośników sączy się chill out, możemy napić się czeskiego piwa i po prostu odpocząć.

Link do strony www CieKawa Cafe: http://www.ciekawacafe.pl/

Ciekawa cafe Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Share Button

Kategorie przepisu:

Komentarze

komentarze

Back to Top