Lars, Lars & Lars

Lars, Lars & Lars 5.00/5 (100.00%) 2 głos[ów]

Lars, Lars & Lars

Lars, Lars & Lars skandynawski szyk i prostota łącząca jedzenie i design – w bardzo miłe wrażenie wizualno-smakowe. Restauracja mieści się w byłych wojskowych koszarach w Poznaniu przy ulicy Wojskowej 4 – do późnych godzin nocnych tętni życiem, pysznym piwem i przepysznym jedzeniem.

Lars, Lars & Lars – jedzenie i nie tylko.

Małą kolację zaczęliśmy w Lars, Lars & Lars od idealnie usmażonych przegrzebków podanych na musie z szalotki z pieczonym jabłkiem i tajemniczym lukrecjowym aromatem – na początku wydały nam się bardzo dziwne – ale z każdym kęsem byliśmy coraz bardziej przekonani, że bierzemy udział w doskonale zaplanowanym przedstawieniu szefa kuchni.

przegrzebki

przegrzebki

Następnie zamówiliśmy śledzie smażone w cieście piwnym podane z wybitnym sosem tatarskim. Świeże, chrupiące i delikatne ryby z bardzo wyrazistym sosem to idealna przystawka, którą się całkiem solidnie najedliśmy. Niebawem spróbuję odtworzyć śledzie w domu.

śledzie w cieście piwnym

śledzie w cieście piwnym

Klimat w Larsie jest przyjemny, wystrój w minimalistycznym, nowoczesnym, skandynawskim stylu, spójny od mebli po dodatki, niby chłodny, a jednocześnie przytulny.

Lars wnętrze

Lars wnętrze

Kolejnym miłym aspektem Lars, Lars & Lars jest obsługa – doskonale poinformowana, pomocna i przede wszystkim po ludzku i bez zadęcia miła. Kelnerka odpowiadała na wszystkie nasze najdziwniejsze pytania.

Spory wybór piw i alkoholi. Fantastyczne miejsce na randkę, spotkanie z przyjaciółmi czy biznesową kolację. Jeśli chcecie skosztować frykasów od Larsa nieco taniej wybierzcie się do restauracji w porze lunchu.

Lars, Lars & Lars

ul. Wojskowa 4, Poznań

Click to add a blog post for Lars, Lars & Lars on Zomato

Share Button

Kategorie przepisu:

Komentarze

komentarze

Back to Top