Pieluszki wielorazowe Little Rhino

Pieluszki wielorazowe Little Rhino

Dlaczego piszę o pieluszkach wielorazowych na blogu kulinarnym? Bo chciałabym, żeby mój blog stał się miejscem bardziej ekologicznym, z przepisami nie tylko smacznymi, ale też nadążającymi za zmieniającą się świadomością ludzi, którzy rozumieją, że planetę trzeba szanować pod wieloma względami. Czyli będzie mniej mięsa, będzie bardziej zero waste – ale nadal będzie smacznie i  ładnie.

Co jakiś czas będzie też opis nowego trendu – który łączy się z bardziej świadomym podejściem do życia.

Pieluchy wielorazowe

W duchu less waste i szacunku do jedynej planety, na której możemy żyć – przedstawiam polski pieluchowy startup – https://littlerhino.com.pl/

Ostatnio coraz większą sławą cieszą się polskie pieluszki wielorazowe, jedną z młodych i bardzo obiecujących marek jest Little Rhino, firma istnieje na rynku prawie rok i sumiennie powiększa swoją kolekcję.

Ekologiczne pieluszki wielorazowe to między innymi Otulacze Pul, Formowanki, Kieszonki czy AIO – czyli pieluszki typu All in One. Pieluszki wielorazowe są świetną alternatywą pieluch jednorazowych, nie dość, że oszczędzają środowisku śmieci to jeszcze doskonale pielęgnują delikatną skórę dziecka. Są chłonne, wygodne i piękne.

Little Rhino
Little Rhino

Wielorazowe pieluszki – wybór świadomych rodziców

Zaczynamy dbać nie tylko o idealną dietę, edukację i zdrowie naszych dzieci, zaczynamy myśleć o tym co zostawimy im w spadku – ja chciałabym, żeby to nie była kupa śmieci. Można być sceptycznie nastawionym do prania pieluch wielorazowych, ale zapewniam – ich użytkowanie jest banalne, a sprawdzone patenty coraz większej liczby wielopieluchujących rodziców powinny Was przekonać przynajmniej do zerknięcia na strony o pieluszkach wielorazowych.

image00001

Nie tylko ładne

A jeśli nie jesteś za pan brat z ekologią – to doceńcie po prostu to jakie są piękne – mnie grzyby w zestawie z sukienką oczarowały, a widziałam też pieluszki w sushi, banany czy pączki – także to kolejny powód dla którego Little Rhino gości na moim blogu kulinarnym.

Karolina Kwiatkowska
Karolina Kwiatkowska

Cześć, jestem Karolina, z zawodu i zamiłowania jestem kucharzem. Na moim blogu chce z wami dzielić się wszystkimi, pysznymi przepisami, które tworzę na co dzień. Korzystajcie... i smacznego!

Artykuły: 2798