Pekin w Poznaniu

Pekin w Poznaniu

Pekin to chińska restauracja przy ulicy 23 Lutego 33 w Poznaniu.

Jedzenie tam jest jest doskonałe – to ono jest jednym z głównych powodów dlaczego żałuję, że nie mieszkam już w Poznaniu.

Pekin w Poznaniu to przestronna restauracja, panuje tu miła obsługa a ceny w stosunku do wielkości porcji i jakości jedzenia są dość niskie. Mogłabym bez końca wymieniać dania za którymi przepadam.

Kolejną oznaką mojej miłości do Poznańskiego Pekinu jest jedzenie w nim za każdym razem kiedy nadarzy się okazja – czyli ilekroć jestem w Poznaniu lub okolicy.

Opowiadam też o tym miejscu wszystkim znajomym, którzy Poznań zamierzają odwiedzić.

Możecie zastanawiać się dlaczego mam tylko jedno zdjęcie? Dlatego, że tylko raz udało mi się pstryknąć zdjęcie, w każdym innym przypadku – byłam zbyt niecierpliwa, żeby czekać.

Polecam: zupę tęczową, pieprzową, pomidorową i won ton, sajgonki, spring rollsy, kurczaka i wołowinę oraz cielęcinę w sosie ostrygowym, kurczaka chrupiącego i w sezamie, kaczkę hoi sin, mięsa w sosie ostrym, czosnkowym i z grzybami… Chyba nie ma tam dania, które odradzam. Ratunkuuuu, pakuję się, jadę, Pekinie – tęsknię i chyba niebawem przybywam!

Karolina Kwiatkowska
Karolina Kwiatkowska

Cześć, jestem Karolina, z zawodu i zamiłowania jestem kucharzem. Na moim blogu chce z wami dzielić się wszystkimi, pysznymi przepisami, które tworzę na co dzień. Korzystajcie... i smacznego!

Artykuły: 2795

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *